تبلیغات
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
رهسپاریم با ولایت تا شهادت

رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی


"دکتر جلیلی در اولین همایش انتخاباتی"

دکتر سعید جلیلی نامزد انتخابات یازدهم عصر امروز جمعه در اولین همایش انتخاباتی خود که در جمع پرشور جوانان و دانشجویان حامی وی در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد ضمن گرامیداشت سیزدهم رجب و حماسه سوم خرداد اظهار داشت: سیزدهم رجب بشارت به یک مکتب علوی است و ما شهادت می‌دهیم که علی (ع) در راه خدا بود که امیرالمومنین (ع) کسی است آنگاه که می‌خواهد کسی را در مقام کارگزار قرار دهد برایش اهدافی را تعریف می‌کند و دنیا و آخرت مردم را توامان دنبال می‌کند و تمایز نظام اسلامی با سایر نظام‌ها را در چنین اهدافی می‌داند.
ر است، باشیم.

جلیلی ادامه داد:‌ در این مکتب اگر دفاع از سرزمین‌های اسلامی اهمیت دارد به همان میزان نیز نشانه‌های آشکار دین و حدود معطل مانده الهی نیز مورد توجه است.

نامزد انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با بیان اینکه آنچه حائز اهمیت است شاخص‌هایی است که امام علی (ع) برای این اهداف بیان کردند، تصریح کرد: ایشان در حکمی به مالک شاخص‌های کارگزاران مکتب علوی را در همه اعصار بیان می‌کند و می‌فرماید که سعادت و پیشرفت جز با پیروی از عمل، سنن و فرایض الهی حاصل نمی‌شود.

وی تأکید کرد: هر گفتمانی که ادعای پیشرفت داشت باشد اما بر مبنای سنن الهی نباشد ناکام و ابتر خواهد بود.

نامزد انتخابات یازدهم با بیان اینکه سوم خرداد نماد اندیشه دینی در عرصه اجتماع است، گفت: همانطور که امام فرمود دلیلی ندارد که ما مسلمانان جهان را به پیروی از اصول تصاحب قدر در جهان دعوت نکنیم.

جلیلی با بیان اینکه اگر ما مسیر پیروی از سنن الهی را طی نکنیم دچار پسرفت و شقاوت و بدبختی خواهیم شد، خاطرنشان کرد: شاخص دومی که امام(ره) بیان می‌کند این است که اگر کسی این مسیر را با انکار ناب علوی دنبال کند آن مسیر فرجامی جز بدبختی و عقب‌گرد نخواهد داشت.

نامزد انتخابات یازدهم با تأکید بر اینکه پیشرفت در سایه گفتمان اسلام ناب و عقب‌ماندگی در سایه انکار این گفتمان خواهد بود، افزود: انقلاب اسلامی پذیرش این باور و لبیک به علی (ع)‌ بود.

وی ادامه داد: امروز پس از 34 سال مردم ما آنچه را باور داشتند، پذیرفته‌اند و با تمام وجود تجربه کرده‌اند، لذا امروز باید هوشیار بود و به هشداری که امام علی (ع) به مالک اشتر دادند توجه کنیم.

جلیلی خاطرنشان کرد: مسیر گفتمان انقلاب اسلامی وقتی مورد تهدید قرار می‌گیرد که اندیشه اسلام ناب که گفتمان انقلاب اسلامی بر مبنای آن قرار دارد انکار شود؛ گفتمانی که امام(ره) احیاگر و رهبر معظم انقلاب ادامه‌دهنده با صلابت آن بودند و این تنها اندیشه‌ای است که می‌تواند مسیر پیشرفت و سعادت کشور را رقم بزند.

نامزد انتخابات یازدهم با تأکید براینکه تمام دشمنان انقلاب از ابتدا تا کنون تلاش کرده‌اند تا اجازه ندهند این گفتمان ریشه بدواند و به عنوان شجره طیبه سایه خود را بر کشورمان بگسترداند، تصریح کرد: مقابله سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دشمن و اعمال فشارها به این دلیل بوده است که این گفتمان پا نگیرد و مهم‌ترین مقابله نیز، مقابله نرم‌افزاری است که امام (ره)‌ سال‌ها قبل به آن اشاره کردند.

وی ادامه داد: برخی سعی کردند گفتمان اسلام ناب را ضایع کنند و آن را ناکارآمد نشان دهند و القا کنند که اگر پیشرفتی صورت می‌گیرد در سایه این گفتمان محقق نمی‌شود.

جلیلی با یادآوری این فرمایش حضرت امام(ره) که فرمودند فرزندان عزیز جهادی‌ام به تنها چیزی که باید فکر کنید استواری پایه‌های اسلام ناب محمدی است، گفت: بر همین مبنا هر میزان که اسلام ناب استوارتر شود طمع دشمنان نیز کمتر و کارآمدی و پیشرفت بیشتر خواهد شد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی حماسه سوم خرداد را تبلور این گفتمان دانست و خاطرنشان کرد: سوم خرداد در واقع جاری شدن اندیشه دینی و اسلام ناب در عرصه حکومت و اجتماع بود.

وی با اشاره به سالروز حماسه سوم خرداد، گفت: سوم خرداد نشانه‌ای بود که نشان داد برخلاف همیشه تاریخ که در هر درگیری بخشی از کشورمان جدا شده است، می‌توان به پیروزی رسید.

جلیلی برهمین اساس به حماسه دیگری در سوم خرداد سال گذشته اشاره کرد و افزود:‌ سال گذشته در سوم خرداد همین افتخار به رخ 6 کشور جهان کشیده شد و از این‌رو این روز یک درس آشکار برای ما و دشمنان ما است.

نامزد انتخابات یازدهم سوم خرداد را لبیکی به گفتمان اسلام ناب برشمرد و متذکر شد: ما در سوم خرداد با یا علی گفتن خرمشهر را آزاد کردیم و یا علی صرفاً رمز عملیات ما نبود بلکه نماد یک مقاومت و پیشرفت این گفتمان بود.

وی افزود: ما امروز بر این اعتقادیم آن یا علی که توانست خرمشهر را آزاد کند نماد آن است که می‌تواند بسیاری از ظرفیت‌های کشور را نیز آزاد کند و در واقع آن یا علی سوم خرداد امروز در عرصه‌های دیگر تکثیر شده است.

جلیلی ادامه داد: اگر شما برای اولین‌بار دیدید که جنوب لبنان و سرزمین‌های اشغالی آزاد شد به خاطر تکثیر این یا علی بود و پیروزی‌های دیگر در مقابله با رژیم صهیونیستی نیز نمادی از گفتمان اسلام ناب محسوب می‌شد.

نامزد انتخابات یازدهم افزایش عزت و اقتدار نظام را حاصل این گفتمان دانست و یادآور شد: اگر ایران در سطح هماوردی با قدرت‌های بزرگ قرار دارد حاصل این گفتمان اساسی است.

وی با بیان اینکه امروز تنها یک گفتمان در جهان ظهور کرده که با افتخار می‌ایستد، تصریح کرد: امام (ره) فرمود من به صراحت می‌گویم که جمهوری اسلامی با تمام وجود برای احیای هویت اسلامی مسلمانان در سراسر جهان سرمایه‌گذاری می‌کند و دلیلی ندارد مسلمانان جهان را به پیروی از اصول تصاحب قدرت در جهان دعوت نکند.

جلیلی به فراز دیگری از بیانات امام راحل اشاره کرد و ادامه داد: امام فرمود ما نه تنها کدخدایی و ژاندارمی را برای جهان نمی‌پذیریم بلکه نظام سلطه را نیز نفی می‌کنم، گفت: امام(ره) به صراحت این نکته را می‌گویند که ما این حقیقت را در سیاست خارجی خود بارها اعلام کرده‌آیم که در صدد گسترش نفوذ اسلام و کاهش نفوذ سلطه در جهان هستیم.

وی افزود: حال اگر آنها این نکته را تشکیل یک امپراطوری بزرگ می‌دانند ما باکی نداریم و از آن استقبال می‌کنیم و همانطور که حضرت امام (ره) فرمود ما درصدد خشکاندن ریشه‌های رژیم صهیونیستی، نظام سرمایه‌داری و نظام کمونیستی هستیم و می‌خواهیم که نظام اسلامی را ترویج کنیم.

جلیلی تصریح کرد: دلیل وجود تولید چنین ظرفیتی در گفتمان انقلاب اسلامی به دلیل غنای این اندیشه و مردمی که حامی این گفتمان هستند در حالی که تمام جهان امروز در مقابل ما ایستاده است اما به عنوان یک قدرت مؤثر در منطقه محسوب می‌شویم.

نامزد انتخابات یازدهم افزود: اگر ما می‌خواهیم که این گفتمان به پیشرفت‌های بیشتری برسد باید گوش شنوای توده‌های مردمی باشیم که حامی این گفتمان هستند؛ مردمی که حاضرند از همه آنچه که دارند، بگذرند.

وی تأکید کرد: ما امروز براین باوریم اگر ظرفیت این گفتمان و این مردم در همه عرصه‌ها با برنامه‌ریزی آزاد شود ما همانند دفاع مقدس می‌توانیم به پیروزی‌های بزرگی برسیم و این پیروزی در عرصه‌های مختلف همچون فرهنگ، صنعت و اقتصاد نیز ساری و جاری خواهد شد.

«امام (ره) فرمود اگر نوای دلنشین تفکر بسیجی در کشور طنین‌انداز شود چشم جهانخواران از کشورمان دور خواهد شد و در غیر این صورت باید منتظر حادثه باشیم».

جلیلی با یاداوری این سخن حضرت امام(ره) که ما در جنگ تحمیلی نشان دادیم می‌توان اسلام را فاتح جهان کرد، افزود: بنابراین امروز کسی که سکاندار قوه مجریه می‌شود باید بتواند با برنامه‌ریزی و باور دقیق به این گفتمان عرصه‌ایی را فراهم کند که ظرفیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کشور در جهت تحقق این گفتمان آزاد شود و اگر این موضوع صورت گیرد تمام آنچه در سطح خرمشهر داشتیم مانند آن پیروزی در اقتصاد، فرهنگ و هنر نیز محقق خواهد شد.

نامزد انتخابات یازدهم نتیجه را در این مسیر یک موضوع فرعی عنوان کرد و گفت: مالک اشتر به مصر نرسید اما دعای حضرت علی که برای او سعادت و شهادت را طلب کرده بود، مستجاب شد.

وی تأکید کرد: همه ما و شما در این تلاش چند روزه انتخاباتی باید گفتمان اسلام ناب را بیان کنیم و افکار عمومی را اغنا کنیم که این گفتمان موجب پیشرفت کشور است و رویگردانی از آن جز تباهی نتیجه دیگری ندارد از این‌رو باید تمام ظرفیت‌های کشور و به خصوص ظرفیت‌های آحاد مؤمنین را آزاد کرد تا از این طریق مخاطبان خوبی برای حضرت علی (ع) و حضرت آقا که پرچمدار مکتب علوی در عصر حاض

شنبه 4 خرداد 1392 | نظرات ()



رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی

vahidreza1373@gmail.com

بچه های سایبری ولایت

هفته اول خرداد 1392
هفته چهارم اردیبهشت 1392
هفته اول اردیبهشت 1392
هفته اول مهر 1391
هفته دوم مرداد 1391
هفته اول مرداد 1391
هفته چهارم تیر 1391
هفته سوم تیر 1391
هفته دوم تیر 1391
هفته اول تیر 1391
هفته چهارم خرداد 1391
هفته سوم خرداد 1391
هفته اول خرداد 1391
هفته چهارم اردیبهشت 1391
هفته سوم اردیبهشت 1391
هفته اول اردیبهشت 1391
هفته دوم فروردین 1391
هفته چهارم اسفند 1390
هفته سوم اسفند 1390
هفته دوم اسفند 1390
هفته اول اسفند 1390
هفته سوم بهمن 1390
هفته سوم دی 1390
هفته چهارم آبان 1390
هفته سوم آبان 1390
هفته دوم آبان 1390
هفته سوم شهریور 1390
هفته اول شهریور 1390

عکس های دیده نشده از برادر جانباز سعید جلیلی
عکس های حضور سعید جلیلی در ورزشگاه شیرودی
ثبت نام برادر جانباز سعید جلیلی
جانباز مقاومت سعید جلیلی
تحلیل و توصیه پیشنهادی حجت الاسلام شهاب مرادی برای دختران مجرد در هشت بند
"دکتر جلیلی در اولین همایش انتخاباتی"
ستاد وزارت کشور اعلام کرد:
روایت دخترشهید
مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان تمدید شد
خبر کناره‌گیری محمد شریعتمداری از انتخابات تکذیب شد
خشم قالیباف از آمدن هاشمی: اصلا برای چه آمدی؟
ماشین برادر بسیجی سعید جلیلی
تحویل پرونده تخلفات بی‌شمار مشایی به دستگاه‌های نظارتی / رد صلاحیت قطعی است
راز پیشرفت !
جهاد النکاح . . . !
مردم ایران . . .
جایگاه امت اسلامی (1) !
رئیس جمهور مورد نظر یافت شد !
وظایف جوان ها ...
خاخام‌های صهیونیست: «اینترنت» نجس است
تانک ذوالفقار عنصر اصلی نیروی زمینی ارتش
امیر قطر خواستار دخالت نظامی در سوریه شد
فرح پهلوی و عوامل سریال کلاه پهلوی
آمار بازدید گوگل کاهش یافت
ساخت مستندهای سیاسی در دستور کار شبکه من و تو
روش‌های ناشناخته سپاه برای مقابله با دشمن
رشوه میلیون دلاری منافقین به کنگره آمریکا
ملاقات خانواده هاشمی با فائزه
نمایش اولین تصاویر جدیدترین پهپاد سپاه
باید همین امشب بریم، این راهو باید باز کرد

 

 

پایگاه جامع عاشورا
قالبهای مذهبی وبلاگ
سایت ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پایگاه مقاومت بسیج الهادی
پایگاه خبری الف
خبرگذاری مشرق
fun gozar**
یاد پرستوهای عاشق بخیر
عشق=خامنه ای
وبلاگ طلبه بانوی بسیجی
تردیددممنوع
سازمان دانش آموزی منطقه 11 تهران
وبلاگ حامیان دولت عشق
عاشق مهدی

هاست Cpanel رایگان
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
پیوندهام
بهترین راه کسب درآمد از طریق اینترنت ( 100% تضمینی هستش )
شارژ رایگان ایرانسل(بدون قرعه کشی)
شارژ رایتل
ساعت دیواری
پایگاه مقاومت بسیج مسجدالهادی
خرید شارژ همراه اول
آپلود رایگان عکس و فایل
پرویز پرستویی
شارژایرانسل
حوزه شهید باهنر اصناف
نسیم ولایت
جیرفت استان زیباییها
مطالب علمی و دانستنیها
نسیم ولایت
مجله الکترونیکی نگاه منتظر
«راهیان نور»
خود شکوفایی
نغمه عشق
جوانان ایرانی جوان آسمانی
لینک شدید
ستاره ی ولایت
بهترین سایت تفریحی وسرگرمی ایرانیان
نزدیکتر از...
با بصیرتان 9 دی
ظهور نزدیک است...انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا
شهدا و شهید مصطفی جهاندیده
سایت آموزشی تفریحی وبگردان
عاشقانه های خدا و من
#نیروی مقاومت بسیج#
گروه سایبری سپانو
پایگاه فرهنگی مذهبی مسجد
بسیجی بی ادعا
انفجار نور
عالمون
“طلوع مهر (پایگاه تخصصی مهدویت )”
ولایت سیّد علی
سایت حضرت امام خامنه ای
گرداب
پایگاه خبری تابناک
پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز
سایت خبری تحلیلی 598
نگار خانه
پایگاه اطلاع رسانی رجا
گروه سایبری ترویج عفاف و حجاب
میهن وب
بصیرت سایبری
بصیرت سایبری

ایا به سعید جلیلی در سمت ریاست جمهوری رای میدهید؟



بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
کل بازدیدها : نفر
کل مطالب : عدد

RSS 2.0

 


ما را در ‪Google+‬‏ بیابید

پایگاه تحلیلی خبری حــزبــ الله

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
 

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin :.