تبلیغات
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
رهسپاریم با ولایت تا شهادت

رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی


درد دلی با رییس جمهور؛ آقای احمدی نژاد؛ برگرد و این یکسال را حر باش!

بِسمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقَمُوا فَلا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یحْزَنُونَ ( احقاف آیه 13 )

كسانى كه گفتند پروردگار ما الله است ، سپس استقامت به خرج دادند نه ترسى براى آنهاست و نه غمى دارند.

مقدمه : مفسرین بزرگ اسلامی در تفسیر این آیه شریفه و آیات قبل و بعد آن آورده اند که هنگامى كه عبدالله بن سلام و بعضى از یارانش ایمان آوردند جمعى از یهودیان مغرور گفتند: اگر اسلام خوب بود آنها پیشقدم نمى شدند.واقعیت تاریخی حکایت از آن دارد که اسلام از طرف قشرهاى فقیر وکوخ نشین و تهیدست به سرعت مورد استقبال قرار گرفت ، چرا كه هم منافع نامشروعى نداشتند كه اسلام آن را از آنها بگیرد ، و هم اینکه مغز آنها از باد غرور انباشته نبود، وگذشته از اینها  قلبهاو فطرتهایشان  پاكتر از قشر مرفه عیاش و هوسبازبود. از این رو استقبال گرمی که این گروه از پیامبر (ص) و دین مبین اسلام نمودند یكى از بزرگترین نقطه هاى قوت این آئین الهى وآسمانی بود اما پذیرش صادقانه وبی ریا و خالی از هر گونه شائبه ریاکا رانه از سوى مغروران مستكبر به عنوان یك نقطه ضعف بزرگ شمرده شد، و گفتند این چه آئینى است كه پیروانش انبوهى بادیه نشین فقیر و تهیدست و كنیزان و بردگانند؟! اگر مكتب معقول وسازگار با سنت های جاهلی نظیر بهره کشی از زنان ومردان  بود هرگز نباید افراد سطح پائین و منحط اجتماع از آن استقبال كنند!!! اما ما كه در سطح بالا قرار داریم ( شهروندان درجه یک و متمدن وسیاست فهم هستیم ) و چشم و چراغ جامعه هستیم عقب بمانیم !و جالب این است كه این طرز تفكر انحرافى امروز هم از رائجترین طرز تفكرها در میان حاکمان و دولت های مستکبر جهانی و ثروتمندان مغرور ، هوسبازان و مرفهین بی درد  در مورد ادیان و مذاهب آسمانی علی الخصوص اسلام ،تشیع و انقلاب اسلامی ماست زیرا می گویند: مذهب به درد فقرا و پابرهنه ها مى خورد، و هر دو براى هم خوبند، و ما در سطحى بالاتر قرار داریم  !!!  پیروان دین و مذاهب الهی  یك مشت افراد فقیر ، فاناتیک ، بی سر و پا، روستائى، برده ،  تروریست و كم معرفت وعقب مانده اند ! چگونه ممكن است آنها حق را بفهمند و به آن اقبال كنند، ولى ما چشم و چراغهاى  جامعه انسانی  که بر اساس نظریه الحق لمن غلب ( میزان حق زور مداری است ) از آن غافل و بیخبر بمانیم ؟!  لذا در دیدگاه این جماعت نهایت اوج معرفت و شناخت هستی در اومانیسم و مکتب های فکری منبعث از ذهن آدمیان تبلور می یابد و اساسا درب  آسمان بسته است و تنهاعقب ماندگان و پیاده گان ازماشین سکولاریسم ، و بت پرستی نگاه بر آسمان داشته و دل در گرو عالم غیب وانهاده اند . 


اگر پرده هاى كبر و غرور بر قلب آنها نیفتاده بود، اگر مست مال و مقام و شهوت نبودند، اگر خود برتربینى و خود محورى اجازه تحقیق حق را به آنها مى داد، و همانند تهیدستان پاكدل ، حقجو و حق طلب بودند، آنها نیز به سرعت جذب اسلام مى شدند. کما اینکه صحنه عملی و تاریخی  کنشهای اجتماعی و میدانی آئین های آسمانی حاکی از این حقیقت عریان و روشن است که اصالت نگاه پا برهنگان به آسمان و غیب این عالم آنچنان موثر است که با تولد رهبرش 14 کنگره و ستون کاخ جنایت ساسانیان به لرزه می افتد .و یتیمی تاجرزاده در استتاری تاکتیکی و خدا خواسته  پنهان از چشم یهودیان قاتل و کودک کش نه از سینه مادر خویش بلکه از سینه  دایه ایی با نام  حلیمه سعدیه  شیر می نوشد و در سن  شش سالگی هم  مادر از دست می دهد. و دیری نمی پاید که در چهل سالگی از غار حرا فرود می آید که هان ای انسانهای سفید و سیاه وزرد وسرخ و ای عرب و عجم و ای تمام خاکیان فرش قولوا لا اله الا الله تفلحوا خدایی را فراتر ازالهه های سنگی ، چوبی ، نفسانی ، شهوانی،مادی واشرافی پرستش کنید تا رستگار دنیا وآخرت شوید. و این چنین بود که این شعار به مانند نهالی در فطرت فردی و اجتماعی آدمیان غرس گردید و برای آبیاری وتیمار داشت این نهال خونهای  پاکی چون خون مطهر وپاک خلیفه  بر حق او حضرت حیدر کرار ودیگر جانشینان ووارثان صالح او ریخته شد و می شود .

 شهیده صدیقه طیبه یعنی دخترو پاره تن او به عنوان عصاره همه فضائل انسانی و یادگار تاریخی همه اولیاء و اوصیاء به عنوان یکی از چهار زن برجسته وبزرگ در تاریخ بشریت و از حافظان حتمی و جزمی آن نهال در فاصله 75 روزه پس از وفات پدر به بیان حضرت روح الله (قدس الله نفسه الزکیه ) شرح ماجرای آینده را با ارشاد حضرت جبرائیل امین در صحیفه فاطمیه اش می نگارد و از جمله این شرحیات محتملا داستان حوادث  خونبار طف در سال 61 هجری ، انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 شمسی و شهدای گلگون کفن این حوادث از خود فاطمه (سلام الله علیها ) گرفته تا شهدای فاطمیون نینوا و تا فاطمیون صد پاره پیکر بحرین وفلسطین امروزی است.
دیر بازی است که پس از جنگ جهانی دوم( 1945 میلادی)  و بروز ازدواج نامشروع بین علم و ثروت با به غارت ویغما بردن مغزهای فنی وعلمی آلمان هیتلری توسط غاصبین و جلادانی فاشیست در مقابل هیتلر اما از جنس او با چپاول نفت خاورمیانه ، شکر کوبا ، کنف مصر ، مس شیلی و الماس آفریقا ارزشهای افزوده ای براین محصولات ایجاد و بنجلهایش را با خونی گران به خود اهالی برگردانده و خلاصه با تبری با نام های متلونی چون دموکراسی ، آزادی خواهی ، و توسعه و آبادانی (استعمار) بر دوش بر این نهال آسمانی ضربه های جانکاه فرود آورده و می آورند تا آزادی های واقعی را که در بندگی خداوند رحمان تبلور یافته و می یابد به بند کشند . این روزها حوادثی بر جهان و به طور خاص بر خاورمیانه وایران اسلامی می گذرد که به تعبیر مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ایی روحی فداه مبین یک پیچ تند تاریخی است که بالضروره این پیچ یک نقطه عطف ( تغییر تحدب /تقعر به تقعر/تحدب ) است و در این راستا ست که ناگزیر استقامت و پایداری مومنین، مفهوم ومعنایی ملموس برای فرار از شرمندگی تاریخی در مقابل نسلهای آینده پیدا می کند چون علیرغم ضرباتی که چپاولگران بین المللی با ظلم واستکبار خود بر پیکره "توحید خواهی " ، "عدالت خواهی " وارد کرده و می کنند حزن و اندوهی نباید بر مومنین باشد لذاست که مفهوم استقامت در هوشیاری همراه با تمسک بر ایمان به غیب چاره کار است . شعار استقامت امروز ما شعار سال 61 هجری حضرت حسین ابا عبدالله (ع)  در نینواست آنجا که خطاب به تحریم کنندگان آب بر آل الله فرمود :

الا و ان الدعی بن الدعی قد رکزنی بین اثنتین بین السلة و الذلة و هیهات منا الذلة  آری می فرماید آگاه باشید این زنا کار فرزند زنا کار مرا بین جنگ وذلت مخیر گردانیده است و اما بدور باد ذلت وتسلیم از ما . اینک در سایه تحمل پذیری ملت اصیل ،ریشه دار، صبور ، خداپرست و مجاهد ایران در راستای قیام و شعار سال 61 هجری با زلزله ایی که در سال 57 در جهان ایجاد نمود رژیم کودک کش ولرزان از ترس قافیه باخته است  و سراب نیل تا فرات را به دیوار های بتن آرمه ای به دور خود تبدیل نموده است .نوار شمالی توسط فرزند خلف روح الله یعنی سید حسن نصرالله برای او نا امن شده و نوار مجاورسمت راست نیز توسط تظاهرکنندگان اردنی و فلسطینینان کرانه غربی نهر اردن و ساکنین داخلی مناطق 1948 نیز بهره ایمنی و امنیتی قابل اتکایی برای او ندارد. خاورمیانه بزرگ وامنی   که بنابود توسط اربابان آمریکایی و اروپایی برای او ساخته شود رویایی دست نایافتنی شده و وحشتناکترین فاجعه برای رژیم کودک کش اسرائیل این است که  منطقه غزه و جنوب اسرائیل یعنی مصر وصحرای سینا بدست گروه اخوان المسلمین فتح شده است بنا براین چاره ایی باقی نمانده است که ضمن ایجاد تنش به کمک گنج قارون های حاشیه خلیج فارس در منطقه شمالی یعنی سوریه ام القری ومرکز ثقل ایدئولوژیکی این حوادث که به عبارتی علمداری و رهبری عقیدتی واستراتژیک جنبش انسانی و ضد ظلم 99 در صدی اشغال وال استریت در آمریکا ، بیداری اسلامی در پهنه آسیا ،خاورمیانه ، وآفریقا  و صهیونیزم ستیزی جهانی را به دوش می کشد هدف بگیرند. لذاست که به فرموده حضرت آقا یعنی رهبر معظم انقلاب قضیه دشمنی غرب با ما قضیه هسته ایی نیست بلکه خصومت و عناد کفر جهانی به سرکرده گی آمریکای جهان خوار با اسلام است.

با این مراتب منجز اکنون فوری ترین کار در راستای این استقامت بدر و خیبری چیست ؟

1 مجموعه رسانه های کشور علی الخصوص به جای اینکه خواسته وناخواسته در زمین دشمن بازی کنند باید نه تنها به عنوان یک وظیفه وتکلیف شرعی ودینی بلکه به عنوان انجام مسئولیت تاریخی و انسانی واجتماعی خود با تلاشی بیش از پیش به تبیین ابعاد این پیچ تند تاریخی بپردازند . و به جای عزا برای دموکراسی غربی و نظر سنجی های استفراغ آور شیطان پسند اسرائیلی به یاد شکنجه شوندگان بحرینی ویمنی و فلسطینی وهم چنین به یاد اقشارضعیف و درماندگان عاجز از تهیه نانی خالی بر سفره که این روزها  زیر فشار گرانی و سختی های روز مره به عنوان ولی نعمتان انقلاب و لشکریان واقعی خامنه ایی و خمینی دست وپنجه نرم می کنند باشند و با طرح ایده ها و نقد های دلسوزانه و متعهدانه مردم و نهاد های مسئول را هدایت و یاری دهند .
2- بر نهادهای امنیتی ونظامی کشور واجب ولازم است که ارتباطات مشکوک عناصر خائن لیبرال و منافق و بریدگان از قطار پرشتاب انقلاب اسلامی از منافقین سال 60 گرفته تا فتنه انگیزان فتنه 88  را به شدت مواظبت کنند . به احتمال نزدیک به یقین این جماعت در رایزنی دائم با دشمنان دین وملت هستند و از کانال های ارتباطی خود گزارش های درونی کشور و احوالات مردم و .... را همراه با تحلیل به آنها تحویل میدهند و دلیل این مدعا نحوه رجز خوانی ها کشور های 5+1 و پیمانشکنی و بهانه های بنی اسرائیلی آنها طی مذاکرات برگزار شده می باشد . بی دلیل نیست که در آستانه شروع تحریم ها سید محمد خاتمی برای سنجش واکنش رهبران نظام و گزارش احتمالی آن از طریق دفتر سوئیس به زندانبانان گوانتانامو  به یکباره دوباره مثل مرغ بوتیمار عزای آزادی خواهی بلند کرده و حتی از مسخره کنندگان قانون قرآنی و حیات بخش قصاص برای  اولوالاالباب یعنی والدین فکری وعقیدتی  منافقین خلق ، نهضت آزادی ایران  عذر تقصیر می طلبد.

 ( برابری مدینه النبی با جامعه مدنی سکولار و هم جنس باز پسند مکتب وین وفرانکفورت ، ارتباط با جورج سروس که هنوز جرئت تکذیب ندارد ،سفر پنهانی به مصر مبارک و عربستان ملک عبدالله  برای اخذ هزینه های لازم انتخاباتی سال 88 که هنوز تکذیب نشده تا راهبری فتنه آمریکایی اسرائیلی سال 88 ، ..... و اکنون دوباره مدافع نظام و حتما فدایی ولی فقیه !!!!! از مسائل قابل تاملی است که وقوع این رجز خوانی ها چرا به هنگام شروع تحریم ها این چنین با بی پروایی طرح می شود و حتی صراحتا از گذشته خویش برائت می جوید !!!!!!!!!!!)

3 مجلس محترم شورای اسلامی با تصویب لایحه دو فوریتی دریافتی های ماهیانه بالاتر از  سقفی معقول وشرعی (مانند 5 میلیون تومان ) متعلق به مدیران و مسئولان شرکتهای دولتی و خصوصی را محدود نماید ( توجه کنیم که به فرمایش رهبر معظم با دستمال آلوده نمی توان شیشه کثیف را پاک کرد ) و پاداشهای نجومی در حد صدها میلیونی را که با توجیهات حرام اشرافی گرایانه دریافت می شوند سریعا به نفع بیکاران ممنوع سازند . بازنشستگانی که بیش از 2 تا 3 میلیون دریافتی دارند و متاسفانه بعضا مشاهده می شود که تخصصی هم ندارند سریعا جایشان را به نیروهای جوان وتحصیلکرده بدهند که با حقوقی اندکی با جان ودل آماده خدمت هستند . 20 سال است که رهبری بر علیه اشرافیت وبریز و بپاش فریاد می زنند و اعلام حرمت می کنند و با کمال بی شرمی لقمه های حرام عده ای را روز بروز هارتر و کودن تر نموده است .آخر این چه معنی میدهد که فلان مدیر شرکت تلفن همراه پول تبلیغات بدهد تا اسم اورا روی تابلوی ورزشگاه آزادی حک کنند ؟ آیا این حرکت های حرام در کنار خود فروشی زنان فقیر ننگ نیست ؟ در جواب مقام عظمای ولایت و نائب امام زمان (س)  که ریا می کنند و دروغ می بافند جواب حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) ، شهدا ،امام شهداء ، معلولین و جانبازان را فردای قیامت چه می دهند ؟ آیا اصلا به قیامت وقبر اعتقادی دارند ؟ بی شک وظیفه نهاد قانون گذاری کشور است که با قانون گذاری و نظارت مومنانه مانع این اشرافیت های حرام و اسرائیلی شود ؟

4 و کلامی از روی دلسوختگی با برادر بزرگوار آقای رئیس جمهور محترم و آن کلام اینکه جناب آقای رئیس جمهورحضرت آقا یعنی مقام معظم رهبری در راستای دفاع کلی از نظام به عنوان یادگار امام (ره) و شهداء و حس مقدس امانت داری هم چون جد شریفشان پیامبر اعظم (ص) مومنانه علیرغم اشتباهات وانحرافات جزئی وکلی صورت گرفته از طرف رئوسای جمهوری در این 20 سال  از آنها دفاع فرموده اند ( آنجا که در باره هاشمی رفسنجانی فرمودند هیچ کس برای من هاشمی نمی شود آنجا که به خاتمی فرمودند اگر جامعه مدنی شما همان مدینه النبی است ما جانمان را هم برای آن میدهیم آنجا که در جمعه 29 خرداد 88 به شما فرمودند نظراتشان به شما نزدیک تر است تا نظرات آقای هاشمی )  و اما با این فرزند مظلوم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) چه کردند و چه کردید ؟؟؟
آقای هاشمی برایش نامه بی سلام و والسلام فرستاد و تهدید به بیل و کلنگ و فیل نمود ، خاتمی هم که متاثر از هانتیگتون و فوکو یاما برایش عزای آزادی گرفت و وزیر ارشادی 6 زنه و زنباره برایش به عنوان کارگزار فرهنگی گمارد و بلایی بر سر عزت این کشور درآورد که وزیر خارجه انگلیس از توالت با وزیر خارجه منصوبه خاتمی  مذاکره می کرد . و بستری برای تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، ودر نتیجه قتل عام فرهنگی پدید آوردند که معلوم نیست تا کجا باید برای آن جهالتها هزینه بپردازیم .

و شماهم که چه بگویم  :

ما زیاران چشم یاری داشتیم    نی غلط بود آنچه ما پنداشتیم4 سال خوب آمدید ، شتابان وپرتلاش آنقدر که همیشه هم رهبر دل نگرانتان بود و هم ما که تا نیمه شبها برایت دعا می کردیم و مجالس روضه امان با اشک بر حسین (ع)  همراه  بود با نذر ونیاز برای سلامتی شما و مغرورو شاد بودیم از طرح عظیم هدفمندی یارانه ها و ورود نانی حد اقلی بر سفره بینوایان این کشور  و شاد ازاینکه در دنیا طرح استثنایی کنترل سوخت را به این زیبایی پیاده کردید که با وجود افزایش تولید خودرو میزان مصرف بنزین را کاهش دادید و بالاتر اینکه کشور در این باره به خود کفایی کامل رسید . اما چه شد ما همه این موفقیت ها را در سایه اسلام و خدا و انقلاب اسلامی و راه شهدا می دانستیم اساسا خود شما فرمودید ما آنقدر کار می کنیم تا تن مان سپر ولی فقیه باشد و تیر ها ی دشمن به او نخورد !!!!!!! آقای رئیس جمهور یکباره چه شد که اولین تیر را خود بر جان ولی با 11 روز خانه نشینی انداختی ؟؟؟ چه شد که یکباره هر چه ولی خواه و ولی دوست بود از خود راندی و صد البته باورکنید که حاصل فراری دادن آن آذرخش ها و فدائیان ولایت ظهور پری شد و لیلا و خاوری و 3000 میلیارد دزدی و ........  

اکنون در این یکسال باقی مانده و در بزنگاه و گرماگرم نبرد کفر به راهبری آمریکائیها و اروپائیهای هم جنس باز با ایمان به رهبری حضرت سید علی شایسته است که گمراهان هروله کنان چکمه های گلین بر گردن اندازند و حر شوند . اساسا درون انسان همواره وادی نبرد عقل وجهل ، دایره تعارض حسین (ع ) با یزید ، بتکده ای برای نبرد ابراهیم  با بت ها ، گستره بی مرزی برای جدال خدا با شیطان و فرقی نمی کند که حوزه جغرافیای و فیزیکی این انسان کجا باشد واقعیت انسان هااعم از زنگی و رومی و شامی در تمام آنات و سالها و دقایق همین است که هست .

اکنون نوبت شماست و شمر از طرف عبیدالله به عنوان عباس بن علی (ع) برایتان نامه آورده است مبنی بر اینکه او هم به اندازه حسین(ع) مجتهد؛ اهل قرآن و زیارت و دعا ،و امین الحاج  است .  از همه مهمتر این که علقه فامیلی و هم خونی با شما دارد  پس حسین را در این معرکه به خود و یارانش واگذارو ....

اینک آقای احمدی نژاد باورکن که زمانی کوتاهتر از برق باقی مانده است باید انتخاب کرد یا حسین و عاشورا و حضرت سید علی را و یا  جبهه سیاسان نامرد و سیاست مداران خداناشناس را  اینک وقتی است کوتاه و دمی است با غنیمت خون کربلائیان که خود را روسفید تاریخ کنید و خونی را که بر دل امت و امام کرده اید جبران کنید مطمئن باشید هروله از حرا تا نینوا و از نینوا تا ظهور با رهبری سید علی ها ادامه داشته و دارد اینک نوبت شماست که به دامن روضه رضوان و میقات پابرهنگان یعنی دایره  شهود وشهادت و میدان رزم سربازان ولی فقیه باز گردید یعنی پیرامون کسی که به تعبیر علامه شهیر و عارف بالله حسن زاده عاملی ادام الله طول بقائه   گوشش به دهان حضرت حجت ارواحنا واروح العالمین له الفداء است . این سال و سالیان چون سی وسه سال گذشته و چه می گویم همچون 3 میلیا رد سال گذشته نیز می گذرد اما نام حر در کنار سختی هاو محنت های حرم و امت حسین باقی خواهد ماند و مگر تاریخ جز حدیث عبرت از خوبیها و بدیها و پلشتی ها چیز دیگری است ؟  اکنون نوبت  نوبت تصمیم تاریخی شما برای حر شدن است آری زمان هروله کردن از حرا تا نینوا ست .  

5 و سخن پایانی با برادران و خواهران ایمانی و هم وطنان صبور و خداجو ما با دستان خالی بر تانکهای رژیم مفلوک و تا دندان مسلح شاه منحوس پهلوی پیروز شدیم .و این پیروزی وقتی حاصل شد که  ما در سینما رکس آبادان جزغاله شدیم . فرزندان شیر خوار ما در دامان مادرانشان زیر رگبار مسلسلهای رژیم فاشیست و جنایتکار پهلوی در میدان شهدا صد پاره شدند . زیر موشکهای صدام جنایتکار و جهنمی در دزفول ودر نیمه شب به طور خانوادگی و دسته جمعی مظلومانه جان باختیم . در کردستان به دست کومله و منافقین ودموکرات ها!!! با زبان روزه و با کاشی تیز سر از تنمان جدا شد . ما از هابیل تا اکنون همواره سروده ایم .السلام علیک یا ثاره الله وابن ثاره . آری همه برای این بود که ازبند نفس و شیطان رها شویم وراس این کشور حاکم و حاکمانی خداترس و با تقوی و ناخود شیفته باشند و خداوند عزیز این عزت را بر ما کرامت فرمود و با هیچ قیمتی آنرا معاوضه با رجس و پلیدی نخواهیم کرد . امروز که به فضل الهی آنچنان قدرت ظاهری در حوزه های گوناگون عمرانی،علمی،فنی ،نظامی وامنیتی به دست آورده ایم که برای صحت همه آنها یک مورد کفایت می کند و آن اینکه در کدامین نبرد اطلاعاتی بین قدرتهای برتر جهان سابقه دارد که جاسوسی قاتل را با هواپیمایش در داخل کشوری فرود آورند ؟ کدامین کشور جرئت و قدرت داشته است که به تعبیر خود دشمنان گنجی چون پرنده  پهباد RQ170 را تصرف و فرود آورند ؟ این ها بدست نیامد مگر با استقامت در راه مستقیم الهی و مدیریت پیامبر گونه ولی معظم فقیه و اکنون نیز بالاتر از همه تجهیزات نظامی اراده ها و ایمانهای جوشان محبوس در سینه غیرتمندان این خاک است که با آزاد سازی انرژی نهفته والهی آن هزاران فتح المبین می آفریند کما اینکه با دستان خالی و طی 8 سال 56 قدرت زورگوی عالم را به جای خویش نشاند . و بالاتر از آن هم چون خدا هست هیچ غمی نیست حسرت شام و شکم حتی برای حیوانات هم  حسرت زیبایی نیست که اگرکمتر خوراک مصرف کنند کمتر جای خویش را به لجن می کشند . پس دل خوش داریم که صبح امیدی دیگر برای پیروان محمد (ص)  همچون صبح های امید گذشته در حال طلوع است . الیس الله بصبح قریب ؟      

سه شنبه 27 تیر 1391 | نظرات ()رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی

vahidreza1373@gmail.com

بچه های سایبری ولایت

هفته اول خرداد 1392
هفته چهارم اردیبهشت 1392
هفته اول اردیبهشت 1392
هفته اول مهر 1391
هفته دوم مرداد 1391
هفته اول مرداد 1391
هفته چهارم تیر 1391
هفته سوم تیر 1391
هفته دوم تیر 1391
هفته اول تیر 1391
هفته چهارم خرداد 1391
هفته سوم خرداد 1391
هفته اول خرداد 1391
هفته چهارم اردیبهشت 1391
هفته سوم اردیبهشت 1391
هفته اول اردیبهشت 1391
هفته دوم فروردین 1391
هفته چهارم اسفند 1390
هفته سوم اسفند 1390
هفته دوم اسفند 1390
هفته اول اسفند 1390
هفته سوم بهمن 1390
هفته سوم دی 1390
هفته چهارم آبان 1390
هفته سوم آبان 1390
هفته دوم آبان 1390
هفته سوم شهریور 1390
هفته اول شهریور 1390

عکس های دیده نشده از برادر جانباز سعید جلیلی
عکس های حضور سعید جلیلی در ورزشگاه شیرودی
ثبت نام برادر جانباز سعید جلیلی
جانباز مقاومت سعید جلیلی
تحلیل و توصیه پیشنهادی حجت الاسلام شهاب مرادی برای دختران مجرد در هشت بند
"دکتر جلیلی در اولین همایش انتخاباتی"
ستاد وزارت کشور اعلام کرد:
روایت دخترشهید
مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان تمدید شد
خبر کناره‌گیری محمد شریعتمداری از انتخابات تکذیب شد
خشم قالیباف از آمدن هاشمی: اصلا برای چه آمدی؟
ماشین برادر بسیجی سعید جلیلی
تحویل پرونده تخلفات بی‌شمار مشایی به دستگاه‌های نظارتی / رد صلاحیت قطعی است
راز پیشرفت !
جهاد النکاح . . . !
مردم ایران . . .
جایگاه امت اسلامی (1) !
رئیس جمهور مورد نظر یافت شد !
وظایف جوان ها ...
خاخام‌های صهیونیست: «اینترنت» نجس است
تانک ذوالفقار عنصر اصلی نیروی زمینی ارتش
امیر قطر خواستار دخالت نظامی در سوریه شد
فرح پهلوی و عوامل سریال کلاه پهلوی
آمار بازدید گوگل کاهش یافت
ساخت مستندهای سیاسی در دستور کار شبکه من و تو
روش‌های ناشناخته سپاه برای مقابله با دشمن
رشوه میلیون دلاری منافقین به کنگره آمریکا
ملاقات خانواده هاشمی با فائزه
نمایش اولین تصاویر جدیدترین پهپاد سپاه
باید همین امشب بریم، این راهو باید باز کرد

 

 

پایگاه جامع عاشورا
قالبهای مذهبی وبلاگ
سایت ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پایگاه مقاومت بسیج الهادی
پایگاه خبری الف
خبرگذاری مشرق
fun gozar**
یاد پرستوهای عاشق بخیر
عشق=خامنه ای
وبلاگ طلبه بانوی بسیجی
تردیددممنوع
سازمان دانش آموزی منطقه 11 تهران
وبلاگ حامیان دولت عشق
عاشق مهدی

هاست Cpanel رایگان
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
پیوندهام
بهترین راه کسب درآمد از طریق اینترنت ( 100% تضمینی هستش )
شارژ رایگان ایرانسل(بدون قرعه کشی)
شارژ رایتل
ساعت دیواری
پایگاه مقاومت بسیج مسجدالهادی
خرید شارژ همراه اول
آپلود رایگان عکس و فایل
پرویز پرستویی
شارژایرانسل
حوزه شهید باهنر اصناف
نسیم ولایت
جیرفت استان زیباییها
مطالب علمی و دانستنیها
نسیم ولایت
مجله الکترونیکی نگاه منتظر
«راهیان نور»
خود شکوفایی
نغمه عشق
جوانان ایرانی جوان آسمانی
لینک شدید
ستاره ی ولایت
بهترین سایت تفریحی وسرگرمی ایرانیان
نزدیکتر از...
با بصیرتان 9 دی
ظهور نزدیک است...انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا
شهدا و شهید مصطفی جهاندیده
سایت آموزشی تفریحی وبگردان
عاشقانه های خدا و من
#نیروی مقاومت بسیج#
گروه سایبری سپانو
پایگاه فرهنگی مذهبی مسجد
بسیجی بی ادعا
انفجار نور
عالمون
“طلوع مهر (پایگاه تخصصی مهدویت )”
ولایت سیّد علی
سایت حضرت امام خامنه ای
گرداب
پایگاه خبری تابناک
پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز
سایت خبری تحلیلی 598
نگار خانه
پایگاه اطلاع رسانی رجا
گروه سایبری ترویج عفاف و حجاب
میهن وب
بصیرت سایبری
بصیرت سایبری

ایا به سعید جلیلی در سمت ریاست جمهوری رای میدهید؟بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
کل بازدیدها : نفر
کل مطالب : عدد

RSS 2.0

 


ما را در ‪Google+‬‏ بیابید

پایگاه تحلیلی خبری حــزبــ الله

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
 

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin :.