تبلیغات
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
رهسپاریم با ولایت تا شهادت

رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی


خاتمی و دو فتنه 78 و 88

معاون فرهنگی سپاه با اشاره به اشتراکات معرکه 18 تیر و فتنه 88 گفت: در هر دو جنبش نرم اصلاح طلبان حضور داشتند و خاتمی به همراه حزب مشارکت صحنه گردان اصلی این فتنه ها بودند.
حمیدرضا مقدم فر در برنامه تلویزیونی دیروز، امروز، فردا با اشاره بر لزوم عبرت گیری از تاریخ اظهار داشت: عبرت گیری از تاریخ یک صفحه روشن و یک معرفت است.

وی با بیان اینکه سفارش بزرگان هم این بوده است که تاریخ را مرور کنیم، گفت: به جبر تاریخی اعتقاد ندارم اما معتقدم که تاریخ تکرار خواهد شد. لذا ضرورت دارد که تاریخ به صورت دائمی رصد و بازبینی شود.
 
معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه تاریخ چراغ راه آینده است ادامه داد: عدم توجه به حوادث گذشته که توسط برخی از شخصیت ها تاکید می شود غفلت است. لذا رسانه ها وظیفه مهمی در بازخوانی صفحه های تاریخ دارند.

کارشناس مسائل سیاسی همچنین با بازخوانی فتنه سال 88 گفت: 18 تیر نمادی از دو سال تلاش بود. از خرداد 76 دو سال برای ایجاد فتنه 18 تیر برنامه ریزی شده بود که این معرکه بعد از 10 سال به فتنه 88 تبدیل شد.
 
مقدم فر با اشاره به چگونگی شکل گیری 18 تیر گفت: در خرداد 76 حماسه ای با حضور و مشارکت مردم رقم خورد که در کنار این عرصه جدید عده ای تلاش کردند گفتمان جدیدی را مطرح کنند.

وی افزود: در کنار شکل گیری دولت اصلاحات گفتمان پردازی جدیدی سعی کردند باور و رفتار جامعه را تغییر دهند .
 
معاون فرهنگی سپاه با اشاره به صحبت تاریخی رهبر انقلاب در 21 تیر 78 تاکید کرد: ایشان فرمودند "خیلی از کسانی که 20 سال از نظام عقده داشتند در حوادث اخیر می خواهند عقده گشایی کنند" لذا عده ای بعد از پیروزی انقلاب مترصد این فرصت بودند.
 
وی با بیان اینکه حوادث 18 تیر به سناریوها و برنامه های حلقه کیان باز می گردد، توضیح داد: مرکز مطالعات ریاست جمهوری که در دست موسوی خوئینی ها بود و روزنامه سلام و از طرفی نیز روزنامه صبح امروز و تئوریسین های اصلاحات همچون، حجاریان، کدیور و سروش سعی به ترویج اندیشه هایی نو در کنار دولت اصلاحات کردند.
 
مقدم فر افزود: چهره های عضو حلقه کیان که شکل گیری آن به قبل از انقلاب بر می گردد به مرور زمان دچار استحاله شده بودند و بعد از دوم خرداد 76 چهره های جدیدی از درون اصلاحات به آن پیوستند و با نظریه پردازی لیبرالیستی بر ضد ولایت فقیه از مواضع انقلابی و دینی مردم فاصله گرفتند.
وی ادامه داد: در این دو سال (دوم خرداد 76 تا 18 تیر 78) این گروه با ابزار رسانه به خصوص روزنامه سلام و صبح امروز به ترویج اندیشه های خود پرداختند و با التهاب آفرینی به خصوص در قضیه قتل های زنجیره ای زمینه حوادث 18 تیر را فراهم کردند.
 
معاون فرهنگی سپاه در مورد قتل های زنجیره ای گفت: در این ماجرا هنوز ابهامات زیادی وجود دارد عده ای این کار را در درون وزارت اطلاعات انجام دادند تا وزارت اطلاعات را که چشم نظام است به قول مقام معظم رهبری درب و داغان کنند.
 
وی با بیان اینکه برخی از حوادث 18 تیر نیز متوجه نیروی انتظامی بود گفت: در این حادثه در کنار تخریب وزارت اطلاعات تخریب نیروی انتظامی را نیز در دستور کار داشتند و همچنان که شاهد بودیم کارهای زیادی برای تحریک کردن این نیرو انجام دادند که رسانه های گسترده فعال اصلاحات آتش تهیه این معرکه بودند.
 
معاون فرهنگی سپاه با اشاره به بهانه اصلاح طلبان در حوادث 18 تیر گفت: بهانه این بود که یک سندی مجلس پنجم در قالب یک طرح اصلاح قانون مطبوعات مطرح کرد که با تصویب این طرح هجمه های سنگین رسانه ای توسط اصلاح طلبان به راه انداخته شد.
 
وی با اشاره به بندهایی از طرح اصلاح قانون مطبوعات گفت: این طرح 4 بند کلی دارد در بند 1 ممنوعیت فعالیت های مطبوعاتی با گروهک های ضد انقلاب و وابسته به رژیم طاغوت و بیگانه، بند دوم ممنوعیت دریافت کمک از بیگانگان ، بند سوم التزام عملی مدیران رسانه به قانون اساسی و در بند چهارم نیز بر پاسخگو بودن نویسنده در کنار مدیرمسئول تاکید شده بود.

مقدم فر افزود: بعد از تصویب این طرح شروع به هجمه های گسترده کردند و روزنامه سلام تیتر زد که طرح اصلاح قانون مطبوعات متعلق به سعید امامی است و یک سند محرمانه از وزارت اطلاعات منتشر کرد.

وی ادامه داد: بلافاصله وزارت اطلاعات ضمن شکایت از روزنامه سلام این سند را تکذیب کرد که این امر منجر به توقیف روزنامه سلام شد که به دستور خاتمی وزارت اطلاعات شکایت خود را پس گرفت.
 
مقدم فر با اشاره به جوسازی های روزنامه نشاط و صبح امروز در مورد توقیف روزنامه سلام گفت: روزنامه صبح امروز که متعلق به حزب حاکم(مشارکت) بود شروع به جوسازی کرد.
 
وی با بیان اینکه اوایل تیر ماه 78 نشانه هایی از بیرون و رسانه های خارجی از وقوع اتفاقات جدید در ایران پیدا می شد، گفت: از آغاز تیرماه رسانه های خارجی در یادداشت ها و مصاحبه هایشان صحبت از یک اتفاق جدید در ایران می کردند. روزنامه اکونومیست نیز اصطلاح تابستان داغ را در مقاله ای به کار برد و عنوان داشت تیرماه شاهد آزمون جدی برای رویارویی نیروهای محافظه کار با اصلاح طلبان خواهد بود.

مقدم فر افزود: این مقدمات ادامه داشت تا به جرقه یعنی توقیف روزنامه سلام رسید و اعتراض ها از کوی دانشگاه شروع و حادثه 18 تیر اتفاق افتاد که به سطح خیابانها کشیده شد.
 
معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه حادثه 18 تیر در اثر رقابتهای سیاسی انتخابات 76 نبود در آن زمان بعضی ها فکر می کردند شعار اصلاح طلبی که همراه با الفاظ و ادبیات جدیدی بود یک گشایشی ایجاد خواهد کرد بنابراین آن رقابتهای سیاسی را نمی توان به رویارویی اصلاح طلبان با نیروهای مومن انقلابی تلقی کرد.
 
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه فتنه 88 را نیز باید در طول فتنه 18 تیر را مورد بررسی قرار دهیم گفت: آنچه که در 18 تیر اتفاق افتاد درحماسه 23 تیر ظرف 5 روز جمع شد  یک تست بود برای فتنه 88 که هدف اصلی در این دو جنگ نرم اردوکشی خیابانی بود.

وی با بیان اینکه ماجراهای 18 تیر از درون دولت اصلاحات رقم خورد، گفت: عرصه دار معرکه 18 تیر دولت اصلاحات بود به طوری که شاهدیم وزیر علوم بلافاصله بعد از ماجرای 18 تیر استعفا داد و رئیس تمام دانشگاهها نیز طی آن استعفا دادند که این امر موجب شعله ور شدن آتش و مهر تاییدی بر همه این فتنه گری ها و شایعات بود.
 
مقدم فر تصریح کرد: فتنه گران دیدند که تست آنان در فتنه 18 تیر جواب نداد و شکست خورد لذا 10 سال برنامه ریزی و تلاش کردند که میوه ای که در فتنه 78 کال بود را در فتنه 88 بچینند.

وی با بیان اینکه اگر با فتنه 18 تیر هوشیارانه برخورد می کردیم و از آن به راحتی عبور نمی کردیم فتنه 88 شکل نمی گرفت گفت: فتنه 18تیر و 88 هر دو جنبش نرم بود که رسانه ها اصلی ترین ابزار آن بودند و از یک ریشه منشعب شده بودند.

مقدم فر با اشاره به اشتراکات معرکه 18 تیر و فتنه 88 گفت: در هر دوی این جنبش شاهد اردوکشی خیابانی بودیم و در هر دوی این فتنه ها اصلاح طلبان حضور داشتند. خاتمی در هر دو جا بود و اصلی ترین حزبی که در این دو فتنه نقش آفرینی کرد مشارکت بود. در فتنه اول بهانه توقیف روزنامه سلام بود و در فتنه دوم تهمت تقلب.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: جنگ رسانه ای و هجمه آوردن برای گرفتن قدرت و حاکم شدن از طریق خشونت برخلاف آنچه که شعارش را می دادند از جمله مشترکات این دو فتنه بود.
 
وی افزود: همچنین بحث کشته سازی ها را در هر دو فتنه داشتیم به طوری که در قائله 78 می بینیم که روزنامه صبح امروز یک هفته عزای عمومی اعلام کرد و در فتنه اخیر نیز شاهد بودیم هر روز یک شهید دروغین را علم می کردند و به کارگیری اوباش نیز در هر دو فتنه مشهود بود.یکشنبه 25 تیر 1391 | نظرات ()رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی

vahidreza1373@gmail.com

بچه های سایبری ولایت

هفته اول خرداد 1392
هفته چهارم اردیبهشت 1392
هفته اول اردیبهشت 1392
هفته اول مهر 1391
هفته دوم مرداد 1391
هفته اول مرداد 1391
هفته چهارم تیر 1391
هفته سوم تیر 1391
هفته دوم تیر 1391
هفته اول تیر 1391
هفته چهارم خرداد 1391
هفته سوم خرداد 1391
هفته اول خرداد 1391
هفته چهارم اردیبهشت 1391
هفته سوم اردیبهشت 1391
هفته اول اردیبهشت 1391
هفته دوم فروردین 1391
هفته چهارم اسفند 1390
هفته سوم اسفند 1390
هفته دوم اسفند 1390
هفته اول اسفند 1390
هفته سوم بهمن 1390
هفته سوم دی 1390
هفته چهارم آبان 1390
هفته سوم آبان 1390
هفته دوم آبان 1390
هفته سوم شهریور 1390
هفته اول شهریور 1390

عکس های دیده نشده از برادر جانباز سعید جلیلی
عکس های حضور سعید جلیلی در ورزشگاه شیرودی
ثبت نام برادر جانباز سعید جلیلی
جانباز مقاومت سعید جلیلی
تحلیل و توصیه پیشنهادی حجت الاسلام شهاب مرادی برای دختران مجرد در هشت بند
"دکتر جلیلی در اولین همایش انتخاباتی"
ستاد وزارت کشور اعلام کرد:
روایت دخترشهید
مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان تمدید شد
خبر کناره‌گیری محمد شریعتمداری از انتخابات تکذیب شد
خشم قالیباف از آمدن هاشمی: اصلا برای چه آمدی؟
ماشین برادر بسیجی سعید جلیلی
تحویل پرونده تخلفات بی‌شمار مشایی به دستگاه‌های نظارتی / رد صلاحیت قطعی است
راز پیشرفت !
جهاد النکاح . . . !
مردم ایران . . .
جایگاه امت اسلامی (1) !
رئیس جمهور مورد نظر یافت شد !
وظایف جوان ها ...
خاخام‌های صهیونیست: «اینترنت» نجس است
تانک ذوالفقار عنصر اصلی نیروی زمینی ارتش
امیر قطر خواستار دخالت نظامی در سوریه شد
فرح پهلوی و عوامل سریال کلاه پهلوی
آمار بازدید گوگل کاهش یافت
ساخت مستندهای سیاسی در دستور کار شبکه من و تو
روش‌های ناشناخته سپاه برای مقابله با دشمن
رشوه میلیون دلاری منافقین به کنگره آمریکا
ملاقات خانواده هاشمی با فائزه
نمایش اولین تصاویر جدیدترین پهپاد سپاه
باید همین امشب بریم، این راهو باید باز کرد

 

 

پایگاه جامع عاشورا
قالبهای مذهبی وبلاگ
سایت ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پایگاه مقاومت بسیج الهادی
پایگاه خبری الف
خبرگذاری مشرق
fun gozar**
یاد پرستوهای عاشق بخیر
عشق=خامنه ای
وبلاگ طلبه بانوی بسیجی
تردیددممنوع
سازمان دانش آموزی منطقه 11 تهران
وبلاگ حامیان دولت عشق
عاشق مهدی

هاست Cpanel رایگان
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
پیوندهام
بهترین راه کسب درآمد از طریق اینترنت ( 100% تضمینی هستش )
شارژ رایگان ایرانسل(بدون قرعه کشی)
شارژ رایتل
ساعت دیواری
پایگاه مقاومت بسیج مسجدالهادی
خرید شارژ همراه اول
آپلود رایگان عکس و فایل
پرویز پرستویی
شارژایرانسل
حوزه شهید باهنر اصناف
نسیم ولایت
جیرفت استان زیباییها
مطالب علمی و دانستنیها
نسیم ولایت
مجله الکترونیکی نگاه منتظر
«راهیان نور»
خود شکوفایی
نغمه عشق
جوانان ایرانی جوان آسمانی
لینک شدید
ستاره ی ولایت
بهترین سایت تفریحی وسرگرمی ایرانیان
نزدیکتر از...
با بصیرتان 9 دی
ظهور نزدیک است...انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا
شهدا و شهید مصطفی جهاندیده
سایت آموزشی تفریحی وبگردان
عاشقانه های خدا و من
#نیروی مقاومت بسیج#
گروه سایبری سپانو
پایگاه فرهنگی مذهبی مسجد
بسیجی بی ادعا
انفجار نور
عالمون
“طلوع مهر (پایگاه تخصصی مهدویت )”
ولایت سیّد علی
سایت حضرت امام خامنه ای
گرداب
پایگاه خبری تابناک
پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز
سایت خبری تحلیلی 598
نگار خانه
پایگاه اطلاع رسانی رجا
گروه سایبری ترویج عفاف و حجاب
میهن وب
بصیرت سایبری
بصیرت سایبری

ایا به سعید جلیلی در سمت ریاست جمهوری رای میدهید؟بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
کل بازدیدها : نفر
کل مطالب : عدد

RSS 2.0

 


ما را در ‪Google+‬‏ بیابید

پایگاه تحلیلی خبری حــزبــ الله

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
 

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin :.