تبلیغات
رهسپاریم با ولایت تا شهادت
رهسپاریم با ولایت تا شهادت

رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی


فائزه هاشمی؟؟؟؟

یك منبع آگاه با اشاره به اقدامات غیر قانونی صورت گرفته برای حضور فائزه هاشمی در واحد پردیس گفت: در طی کمتر از 10 روز وی با فوق لیسانس جامعه‌شناسی هیئت علمی و مدیر گروه رشته حقوق بین‌الملل شد.
 
به گزارش خبرگزاری دانشجو، پس از آنکه اعلام شد فائزه هاشمی با وجود حکم قطعی از دادگاه و به عنوان مجرم نزدیک به دو ترم تحصیلی است که مدیرگروه تنها رشته علوم انسانی واحد پردیس دانشگاه آزاد شده است، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با این خبرگزاری جزئیات بیشتری از این اقدام غیر قانونی را افشا کرد.

این منبع آگاه با توضیحاتی در خصوص وضعیت واحد پردیس دانشگاه آزاد گفت: تا برج هشت سال گذشته، واحد پردیس زیر مجموعه واحد رودهن بود ولی از آبان سال گذشته واحد مجزا شد و به لحاظ آموزشی و اداری مستقل از واحد رودهن شده است.

وی افزود: دانشگاه آزاد واحد پردیس قرار بود دانشگاه جامع فنی و مهندسی تهران باشه اما با اتفاقی كه افتاد و با نامه و دستورالعمل خاص، یك بخش مجزایی ایجاد شد به نام حقوق با گرایش بین‌الملل.
 
این فرد با اشاره به دستور مستقیم جاسبی گفت: الان یك گروه داریم به نام حقوق بین‌الملل كه مدیر گروه آن خانم فائزه هاشمی است كه تیرماه سال 90 با نامه‌ای مستقیم از طرف آقای جاسبی به مدیر واحد پردیس نوشته شده بود كه گروه حقوق در این دانشگاه تشكیل شود و خانم ‌هاشمی هم مدیر گروه آن شوند؛ در حالی كه قرار بود چنین رشته‌هایی وارد این واحد نشود و تنها رشته‌های فنی و مهندسی در آن تدریس شود.
 
وی با اشاره به عدم اطلاع دانشجویان از حضور هاشمی در دانشگاه گفت: ایشان كل زمان آمدنشان شاید یك هفته شد؛ البته آن موقع هنوز واحد پردیس زیرمجموعه واحد رودهن بود در حالی كه به لحاظ قانونی ایجاد یك گروه و رشته جدید در یك واحد دانشگاهی، بیش از این زمان نیاز دارد.

این منبع آگاه تصریح کرد: مدیر گروه شدن نیازمند هیئت علمی بودن است و این ضوابط خاصی دارد؛ اما خانم هاشمی با فوق لیسانس جامعه شناسی از واحد علوم تحقیقات در این رشته به یكباره هیئت علمی شدند.
 
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اعتراض دانشجویان گفت: قبل از این اتفاق، به دلیل شكایت خانم‌ هاشمی از بسیج دانشجویی واحد رودهن، در شروع اعتراضات تعلل شد؛ دلیل آن هم این بود كه قرار نبود خانم هاشمی با این مبنا و به این سرعت بیایند و كارهای‌ ایشان انجام شود البته نسبت به رئیس دانشگاه و واحد اعتراض وجود داشت، اما موضع‌گیری آشكار نبود و آن هم به دلیل پرونده قبلی بود.
 
این منبع مطلع در خصوص دلیل شکایت قدیمی فائزه هاشمی از بسیج گفت: این پرونده مربوط به نشریه‌ ای می شود كه عده‌ای از دانشجویان پرونده‌ای را در این نشریه دنبال كردند كه در آن اطلاعاتی كه در سایت‌ها و جراید در برهه زمانی پس از انتخابات 88، دوران فتنه و پس از عاشورا آمده بود را جمع كردند و حتی خبرها به صورت خام آورده شده بود.
 
وی ادامه داد: خانم هاشمی زمانی شكایت خود را از این نشریه و چند سایت دیگر مطرح كردند كه بحث فعالیت های مهدی هاشمی و خود ایشان بشدت فضای سنگینی را در رسانه‌ها برای خانواده هاشمی ایجاد كرده بود و مطالبه مردمی و دانشجویی این بود كه چرا این افراد به دادگاه كشیده نمی‌شوند.
 
این فرد افزود: خانم هاشمی برای اینكه بتواند این فضاسازی رسانه‌ای را خنثی كند، این شكایت را مطرح كردند؛ البته عملا هم نتوانستند كاری به پیش برند.

وی در خصوص مشورت های صورت گرفته بابت اعترضات دانشجویی گفت: دقیقا این پرونده  و باز بودن آن و شیوه برخورد قوه قضائیه سبب شد كه معترضان به حضور خانم‌ هاشمی دست نگه دارند كه مبادا این وسیله‌ای برای فشار بیشتر به دانشجویان شود؛ بنابراین در این خصوص با بسیاری از افراد از جمله نمایندگان مشورت كردیم و با توجه به شناختی كه این افراد از خانواده آقای هاشمی داشتند ما را به این سمت هدایت كردند كه علنا اعتراضات خود را مطرح نكنیم.

این منبع مطلع با اشاره به نبود امنیت فضای کار سیاسی در واحد پردیس تاکید کرد: این احتمال هست كه هر زمان خانم هاشمی عرصه را تنگ دیدند، برای ضربه زدن به عده‌ای دنبال آن پرونده قدیمی را بگیرند.

وی با تاکید بر لزوم برخورد با اقدامات غیر قانونی گفت: مسئله ما بیشتر غیرقانونی بودن حضور ایشان و تاسیس این رشته است؛ چرا كه با آمدن ایشان این رشته تاسیس شد.
 
این منبع آگاه افزود: بحث دوم فرایند غیرقانونی هیئت علمی شدن ایشان با یك نامه بود؛ بسیاری از افراد سال‌هاست كه به دنبال هیئت علمی شدن هستند اما خانم هاشمی دو سه روزه با فوق لیسانس جامعه‌شناسی در رشته حقوق هیئت علمی شدند و پرونده ایشان هنوز در سیستم آموزشی دانشگاه مطرح نشده و طبق آخرین اطلاعات فعلا پرونده ایشان در گاو صندوق رئیس دانشگاه است.
 
وی ادامه داد: باید توجه داشت كه وی در دادگاه محكوم شده است و طبق آن حكم ایشان پنج سال حق حضور در چنین فعالیت‌هایی را ندارند.

این فرد با اشاره به اقدامات غیر قاونی خانم هاشمی در دانشگاه گفت: از سویی ایشان در كلاس‌هایشان نیز بر ضد نظام و دولت صحبت می‌كنند و همچنین ایشان روز تولد حضرت علی دانشجویان رشته حقوق را به دیدار آقای هاشمی می‌برند و به نام دانشجویان واحد پردیس تمام می شود؛ البته رئیس دانشگاه گفت كه هماهنگی صورت نگرفته ولی تحقیقات ما نشان می‌دهد كه هماهنگی لفظی صورت گرفته است، اما مجوزی برای این كار صادر نشده بود.
 
وی با اشاره به سخنرانی یك استاد حقوق كه در فتنه عملكرد بسیار ضعیفی داشته است، گفت: حدود 100 دانشجو را در یك سالن جمع كردند و این استاد برای آنها سخنرانی كرد و در صحبت‌های خود دستگاه قضایی را زیر سوال برده و گفت كه در زندان‌های ایران شكنجه وجود دارد؛ در حالی كه سیستم قضایی كشور با این عملكرد عملا طرفدار خانواده هاشمی هستند.

این منبع مطلع با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با خانم هاشمی و برخورد نامناسب وی گفت: متاسفانه در گفت‌وگوی یكی از دانشجویان با ایشان بعد از گذشت دو ترم، خانم هاشمی از الفاظ بسیاری بدی استفاده كردند؛ از جمله توهین به بسیج كه گفتند از اراذل و اوباش هستند.

وی با اشاره به اساتید دارای موضع با نظام در رشته حقوق گفت: تمامی اساتیدی كه در رشته حقوق آمده‌اند را خانم هاشمی آورده است و اساتید خانمی كه آمده‌اند به لحاظ ظاهری بی‌حجاب بوده و كلیه اعضای هیئت علمی به لحاظ فكری مخالف با نظام و سكولار هستند.

این منبع مطلع با اشاره به سیاسی نبودن دانشجویان واحد پردیس و سن کم آنها گفت: یكسری از آنها تا ترم اول خانم هاشمی را اصلا نمی‌شناختند و حتی چهره او را هم ندیده بودند و در برد‌ آموزشی دانشگاه هم اسم وی به نام خانم هاشمی خورده است و خودشان هم سر كلاس خود را هاشمی بهرمانی معرفی كرده بودند.
 
وی گفت: تعدادی دانشجویان مسن نیز در رشته حقوق تحصیل می کنند و سر کلاس با خانم هاشمی بحث كرده بودند كه انتهای ترم خانم هاشمی با این افراد تصویه حساب نمره‌ای كرده بود.
 
این منبع آگاه در خصوص پیگیری های دانشجویی برای مقابله با چنین اقداماتی گفت: اینجا ضعف اصلی متوجه رئیس دانشگاه است كه امید می‌رفت بعد از رفتن آقای جاسبی، اقدام مشخصی با این واحد بشود كه امیدواریم بشود.

وی تصریح کرد: الان انتظار ما تنها از آقای دانشجو نیست؛ بلكه قوه قضائیه هم در این میان مقصر است و سوال اینجاست که چرا حكم صادر شده برای خانم هاشمی مبنی بر منع فعالیت فرهنگی اجرا نمی‌شود.


یکشنبه 25 تیر 1391 | نظرات ()رای ما برادر بسیجی جانباز
ســــــــــعید جلــــــــــیلــــــی

vahidreza1373@gmail.com

بچه های سایبری ولایت

هفته اول خرداد 1392
هفته چهارم اردیبهشت 1392
هفته اول اردیبهشت 1392
هفته اول مهر 1391
هفته دوم مرداد 1391
هفته اول مرداد 1391
هفته چهارم تیر 1391
هفته سوم تیر 1391
هفته دوم تیر 1391
هفته اول تیر 1391
هفته چهارم خرداد 1391
هفته سوم خرداد 1391
هفته اول خرداد 1391
هفته چهارم اردیبهشت 1391
هفته سوم اردیبهشت 1391
هفته اول اردیبهشت 1391
هفته دوم فروردین 1391
هفته چهارم اسفند 1390
هفته سوم اسفند 1390
هفته دوم اسفند 1390
هفته اول اسفند 1390
هفته سوم بهمن 1390
هفته سوم دی 1390
هفته چهارم آبان 1390
هفته سوم آبان 1390
هفته دوم آبان 1390
هفته سوم شهریور 1390
هفته اول شهریور 1390

عکس های دیده نشده از برادر جانباز سعید جلیلی
عکس های حضور سعید جلیلی در ورزشگاه شیرودی
ثبت نام برادر جانباز سعید جلیلی
جانباز مقاومت سعید جلیلی
تحلیل و توصیه پیشنهادی حجت الاسلام شهاب مرادی برای دختران مجرد در هشت بند
"دکتر جلیلی در اولین همایش انتخاباتی"
ستاد وزارت کشور اعلام کرد:
روایت دخترشهید
مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان تمدید شد
خبر کناره‌گیری محمد شریعتمداری از انتخابات تکذیب شد
خشم قالیباف از آمدن هاشمی: اصلا برای چه آمدی؟
ماشین برادر بسیجی سعید جلیلی
تحویل پرونده تخلفات بی‌شمار مشایی به دستگاه‌های نظارتی / رد صلاحیت قطعی است
راز پیشرفت !
جهاد النکاح . . . !
مردم ایران . . .
جایگاه امت اسلامی (1) !
رئیس جمهور مورد نظر یافت شد !
وظایف جوان ها ...
خاخام‌های صهیونیست: «اینترنت» نجس است
تانک ذوالفقار عنصر اصلی نیروی زمینی ارتش
امیر قطر خواستار دخالت نظامی در سوریه شد
فرح پهلوی و عوامل سریال کلاه پهلوی
آمار بازدید گوگل کاهش یافت
ساخت مستندهای سیاسی در دستور کار شبکه من و تو
روش‌های ناشناخته سپاه برای مقابله با دشمن
رشوه میلیون دلاری منافقین به کنگره آمریکا
ملاقات خانواده هاشمی با فائزه
نمایش اولین تصاویر جدیدترین پهپاد سپاه
باید همین امشب بریم، این راهو باید باز کرد

 

 

پایگاه جامع عاشورا
قالبهای مذهبی وبلاگ
سایت ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پایگاه مقاومت بسیج الهادی
پایگاه خبری الف
خبرگذاری مشرق
fun gozar**
یاد پرستوهای عاشق بخیر
عشق=خامنه ای
وبلاگ طلبه بانوی بسیجی
تردیددممنوع
سازمان دانش آموزی منطقه 11 تهران
وبلاگ حامیان دولت عشق
عاشق مهدی

هاست Cpanel رایگان
$سایت تخصصی کسب درآمد از اینترنت$
پیوندهام
بهترین راه کسب درآمد از طریق اینترنت ( 100% تضمینی هستش )
شارژ رایگان ایرانسل(بدون قرعه کشی)
شارژ رایتل
ساعت دیواری
پایگاه مقاومت بسیج مسجدالهادی
خرید شارژ همراه اول
آپلود رایگان عکس و فایل
پرویز پرستویی
شارژایرانسل
حوزه شهید باهنر اصناف
نسیم ولایت
جیرفت استان زیباییها
مطالب علمی و دانستنیها
نسیم ولایت
مجله الکترونیکی نگاه منتظر
«راهیان نور»
خود شکوفایی
نغمه عشق
جوانان ایرانی جوان آسمانی
لینک شدید
ستاره ی ولایت
بهترین سایت تفریحی وسرگرمی ایرانیان
نزدیکتر از...
با بصیرتان 9 دی
ظهور نزدیک است...انهم یرونه بعیدا و نریه قریبا
شهدا و شهید مصطفی جهاندیده
سایت آموزشی تفریحی وبگردان
عاشقانه های خدا و من
#نیروی مقاومت بسیج#
گروه سایبری سپانو
پایگاه فرهنگی مذهبی مسجد
بسیجی بی ادعا
انفجار نور
عالمون
“طلوع مهر (پایگاه تخصصی مهدویت )”
ولایت سیّد علی
سایت حضرت امام خامنه ای
گرداب
پایگاه خبری تابناک
پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز
سایت خبری تحلیلی 598
نگار خانه
پایگاه اطلاع رسانی رجا
گروه سایبری ترویج عفاف و حجاب
میهن وب
بصیرت سایبری
بصیرت سایبری

ایا به سعید جلیلی در سمت ریاست جمهوری رای میدهید؟بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
کل بازدیدها : نفر
کل مطالب : عدد

RSS 2.0

 


ما را در ‪Google+‬‏ بیابید

پایگاه تحلیلی خبری حــزبــ الله

پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان - حزب الله
 

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Blog Skin :.